“ Çünkü eğitimin odak noktası sizsiniz. ”“ Eğitimin felsefesi tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göredir.İşinizde ve hayatınızda nerelerde ingilizce konuşmaya ihtiyaç duyduğunuz belirlenir.Buna uygun bir eğitim programı düzenlenir. ”
“ Çünkü bu eğitim ile bildiklerinizi ortaya çıkarıp iyi bir altyapı oluşturuyoruz. Bunun üzerine fiil ve konuşma yapılarını öğretiyoruz”
“ Çünkü, size uygun gün ve saatleri dikkate alıp, eğitim programını ona göre hazırlıyoruz. ”
“ Çünkü, ihtiyacınızı ve seviyenizi doğru tespit ederek, doğru bir program hazırlıyoruz. ”
“ Pro-activenglish ihtiyacınız olan ingilizce konuşma, anlama, kendini rahat ve doğru ifade edebilme becerilerini kolayca kazandıracak, başarılı bir iş hayatı için faydalı olacaktır ”
Yabancı dil eğitimi, kişilerin en temel ihtiyacı haline gelmekle birlikte; İş hayatında, günlük hayatımızda, seyahatlerimizde ve ticari faaliyetlerimizde her daim bir adım önde olmanızı sağlayacak, özgüveninizi arttıracak ve faydalı işler yapmanızı sağlayacak en değerli alanlardan biridir. Odak noktamız bireysel ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde tespit ederek size en uygun eğitim programını uygulamaktır. Sınıflarımızın 4 kişilik olması kendi ihtiyaçlarınıza daha fazla eğilebilmenizi ve eğitmenin sizin eksiklerinizi daha hızlı tespit edebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca aktif konuşma (proactive talking) yöntemi ile sizlere İngilizce konuşma ağırlıklı bir ortamda eğitim fırsatı sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz eğitim standardı ile aktif konuşabilir ve konuşulanı anlayan bireyler olarak eğitiminizi tamamlayabileceksiniz.


KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

BİZİ TANIYIN